Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Хогуортс
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За актьорите:Даниел Радклиф

Go down 
АвторСъобщение
Седрик Певънси
Учител по заклинания
Учител по заклинания
Седрик Певънси


Брой мнения : 82
Age : 30
Registration date : 23.02.2008

За актьорите:Даниел Радклиф Empty
ПисанеЗаглавие: За актьорите:Даниел Радклиф   За актьорите:Даниел Радклиф EmptyПет Авг 01, 2008 7:13 am

За актьорите:Даниел Радклиф Daniela


Даниел Алън Радклиф


Хари Потър


Рождена дата: 23 юли 1989
Роден в квартал "Fulham", Лондон, Англия
Зодия - Лъв
Зодия според китайския хороскоп - Змия
Коса - Кафява
Очи - Сини
Прякори – Дан, Дани, Ради
Майка - Марша Грешъм
Баща - Алън Радклиф
Домашни любимци - 2 колита - Бинка и Негет
Любимо число - 9
Любим цвят - зелено, черно, червено, златисто
Любимо животно - вълк
Любима напитка - Кока-Кола
Любим сладкиш - Марс
Любим десерт - ванилов сладолед с шоколадов сироп
Хобита – писане на разкази ("Бих искал да стана писател, но съм много мързелив, щом стане дума за писане."), четене, тичане, гимнастика, PlayStation. "Моите страсти са киното и музиката".
Любима музика - Dido, Stereophonix, U2, REM
Любими книги – "Цветът на магията", "Фантастична светлина" (Тери Пратчет), "Пътеводител на галактическия стопаджия" (Дъглас Адамс), "Cirque Du Freak" (Дарън Шан), "Holes"
Любими учебни предмети – английски език, физкултура и точните науки. "Рисуването също, макар че никак не ме бива там. Направо съм ужасен художник, не мога да направя свестен кръг."
Любим филм - "Мулен Руж", "Аполо 13", "Влюбеният Шекспир", първият черно-бял филм, който е гледал е "12 разгневени мъже"
Любими актриси - Джулия Робъртс, Камерън Диаз, Катрин Зита Джоунс, Кейт Уинслет, Кейт Хъдсън
Любими актьори - Тим Робинс, Бен Стилър, Антани Хопкинс, Ед Харис, Робърт де Ниро, Том Ханкс
Любимо ТВ шоу - Сем. Симсън и кеч (но само ако родителите му разрешат)
Спортни любимци - кеч (обича Скалата), Формула 1, Футбол ("Не играя футбол, но съм поддръжник на „Фулъм”, тъй като живея много близо до стадиона, на който те играят.") и Хамбал
Любим супергерой - Спайдърмен
Мрази - математика, френски език, сладкиши и кексове
Най-честа фраза – "Cool!" (яко, готино)
Любима Хари Потър книга - 2ра
Любим герой от книгите за Хари Потър - Хагрид и сем. Уизли
Любимо име от книгите за Хари Потър - Волдемор. "Харесва ми как звучи, макар че може би не трябваше да го казвам."
Любима сцена от "Философският камък" – сцената с шаха ("Декорът е фантастичен!")
Магическа способност, която иска да притежава – да става невидим
Как се справя със славата – "Аз съм си напълно нормален човек. Ходя на училище, когато не съм на снимки, излизам с приятели, ходя на кино – всичко, което обикновените тийнейджъри правят."
Едни от най-лошите неща в славата – даването на автографи ("Всъщност не самото даване на автографи, а това че името ми е твърде дълго.") и това че "повечето почитатели искат да се запознаят с Хари, а не с Дан"
Вярва ли в магията – "Винаги съм вярвал в магията – сто процента!"
Филми, в които е участвал освен "Хари Потър" – "Дейвид Копърфийлд" и "Шивачът от Панама"
Върнете се в началото Go down
https://charmed1.bulgarianforum.net
 
За актьорите:Даниел Радклиф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Допълнителни неща-
Идете на: